0212 245 15 35

7A Junus Çoban

7A Junus Çoban

Tarzınızı Junus Çoban Store'da belirleyin!

Butik’te en önem verdiğimiz konu, genç Türk tasarımcılar ile çalışmak.

Kıyafette geniş bir yelpazeye sahibiz. İş yerinizde kullanabileceğiniz gömleklerin, elbiselerin yanı sıra, upuzun salaş elbiseler, el boyaması tshirtler ve hatta plajlarda giyebileceğiniz ürünler ile de kendinizi özgün, rahat ve keyifli hissedeceksiniz.

Butik’in olmazsa olmazı elbette onlarca çeşit ve tarzda ki aksesuarlar. ... Rengarenk retrolar, kocaman taşlı ve el yapımı kolyeler, cam yüzükler, tığişi bileklikler… Son derece şık ve farklı tarzda ki gözlüklerimizi unutmayalım. Bu kadar çok çeşit arasından mutlaka size uygun olanı bulacaksınız.

Ayrıca kıyafetlerinizle, çantalarınızla uyum içerisinde kullanacağınız yumuşak dokuları, farklı çeşit renk ve desenleriyle paşminalar sizde mutluluk hissi uyandıracak.

Diyelim ki, alışveriş gününüzde değilsiniz, sadece uğrayıp bir göz atabilir, bizimle bir şeyler içip, el yapımı kurabiyelerimizden tadabilir ve birlikte sohbet edebiliriz.

Gelmek isterseniz, Beyoğlu, Galatasaray’da, lisenin yanından inen, Fransız (Cezayir) Sokağı’na giden Yeniçarşı Caddesi’nin üstünde, soldayız. Yeniçarşı, açılan kafeleri, nezih şarap evleri ve tasarım dükkanlarla dinamizmi yakalamış keyifli bir cadde olma özelliğini taşıyor.


Benzer İçerikler