0212 245 15 35

Hizmet Koşulları

Obscura360, hizmetlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Hizmetlerimizi kullanarak, buradaki şartları kabul etmiş olursunuz. Bu şartları dikkatlice okumanızı rica ederiz.

Hizmet Koşulları

Obscura360, hizmetlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Hizmetlerimizi kullanarak, buradaki şartları kabul etmiş olursunuz. Bu şartları dikkatlice okumanızı rica ederiz. Hizmetlerimizi kullanma sürecinde tüm politikalara uymalısınız. Obscura 360'ın sunduğu hizmetleri kötüye kullanmamalısınız. Şartlarımıza veya politikalarımıza uymamanız ya da hizmetlerimizi kötüye kullandığınız şüphesi ile araştırma başlatmamız halinde, size sunduğumuz hizmetleri askıya alabilir veya durdurabiliriz.

Hizmetlerimizi kullanmanız size hizmetlerimizdeki veya eriştiğiniz içerikteki hiçbir fikri mülkiyet hakkının sahipliğini vermez.Obscura360'tan yazılı onay almadığınız veya yasalarca izin verilmediği takdirde hizmetlerimizdeki içeriği kullanamayabilirsiniz.

Obscura360'ın kullanımınıza sunduğu hizmetleri kopyalama, çoğaltma ve dağıtma hakkınız bulunmamaktadır. Sizin için sunduğumuz hizmetleri kurumunuzun dışında hiç kimsenin kullanmasına izin vermeyin. Aksi davranışlarınız yasal haklarımızı korumamızı gerektirecektir.

Bu şartlar, size hizmetlerimizde yer alan marka unsurlarını veya logoları kullanma hakkını vermez. Hizmetlerimizde veya hizmetlerimizle birlikte görüntülenen hiçbir yasal uyarıyı kaldırmayın, üzerini kapatmayın ve değiştirmeyin. Hizmetlerimizi kullanmanızla bağlantılı olarak size hizmet duyuruları, yönetim amaçlı iletiler ve diğer bilgileri gönderebiliriz.

Obscura360, verdiği hizmetlere bağlı olarak elde ettiği verileri, yasal çerçeve içerisinde kalmak suretiyle kullanma hakkına sahiptir. Obscura360 hizmetlerini satın alarak bunu kabullenmiş olursunuz. Hizmetlerimizi düzenli olarak değiştiriyor ve geliştiriyoruz. Hizmetlerde eklemeler ve değişiklikler yapabiliriz, kimi hizmetlerimizi de kaldırabilirizya da askıya alabiliriz. Hizmetlerimiz Obscura 360’ın web sitesinde belirtilmiştir. Bu hizmetlerin dışında talep edilecek butik hizmetler, ayrı birgörüşme ve anlaşmaya tabidir.

Hizmetlerimiz, yasaların izin verdiği kapsam ve çerçevede kullanılabilir. Hizmetlerimizin yasalara uygun olmayan kullanımlarından hiçbir şekilde Obscura 360 sorumlu değildir. İşbu şartları veya bir hizmet içingeçerli olan herhangi bir ek şartı (örneğin yasalarda veya hizmetlerimizde gerçekleşen değişiklikleri yansıtmak için) değiştirebiliriz. Şartlara düzenliaralıklarla bakmanız gerekir. Bu şartlarda yapılan değişikliklerle ilgili uyarıyı bu sayfada yayınlarız. Bir hizmetle ilgili değiştirilen şartları kabul etmezseniz, bize mutlaka bildirmeli ve hizmeti kullanmayı durdurmalısınız.

Bu şartlar Obscura360 ile sizin aranızdaki ilişkiyi denetler. Bunlar herhangi bir üçüncü taraf lehine hak doğurmaz. Bu şartlara uymamanız halinde derhal işlem yapmazsak, bu, sahip olabileceğimiz herhangi bir haktan (gelecekte işlem yapmak gibi) vazgeçtiğimiz anlamına gelmez.

Belirli bir şart uygulanamaz hale gelirse, bu durum diğer hiçbir şartı etkilemez. İşbu sözleşmede belirtilen hususlar ile ilgil iistenmeyen durumlar ve anlaşmazlıklar çıkarsa, anlaşmazlıkların giderilmesinde İstanbul mahkemelerinin yetkili olduğunu kabul etmiş olursunuz.