0212 245 15 35

Hakkımızda

Obscura360, New York ofisinin yanı sıra Türkiye'de Google Street View Yetkili Ajans olarak hizmet veriyor.

Hakkımızda
img3007-panorama
web-paketi
Obscura360, New York Google Street View Trusted Photographer Serkan Kutun'un liderliğinde İstanbul'da yeni bir ofis olarak sizlere hizmet veriyor. 2011 yılından bu yana New York'ta Google Street View Trusted Photographer Serkan Kutun deneyimlerini Türkiye'ye taşıdı. Profesyonel fotoğrafçılardan oluşan Obscura360 sizlere en kaliteli fotoğrafları ulaştırmak için çalışıyor.

www.datelier.com
Obscura, 1993'ten bu yana televizyon dünyası için farklı içerikte canlı yayın, uluslararası proje, yarışma, sağlık, moda, magazin, kültür-sanat, müzik eğlence programları, dizi, film ve belgeseller üretiyor, firmalar için tanıtıma yönelik projeler hazırlıyor ve fotoğraf alanında özel çalışmalar yapıyor. Bir prodüksiyon şirketi olarak Obscura yaratıcı, yetenekli, alanında uzman ve deneyimli ekibiyle, alışılmışın dışında, fark yaratan, çarpıcı ve yenilikçi projelere imza atıyor.

www.obscura.com.tr

Obscura bünyesinde yer alan Onbitv internet ortamında aradığınız soruların yanıtlarını sunuyor. Yazarlarıyla, kültür sanat ajandasıyla ve video içerikleriyle bağımlısı olacağınız bir içerik platformu.

www.onbitv.com
EKİP

Serkan Kutun
GOOGLE STREET VIEW TRUSTED PHOTOGRAPHER

1973 İstanbul doğumlu. New York'ta İç Mimarlık eğitimini tamamladı. 2011 yılından bu yana Google'ın başlattığı Street View programında Trusted Photographer olarak çalışıyor. New York merkezli kurduğu datelier.com aynı zamanda obscura360.com'un partner şirketidir.

Metin Doğan

1969 Almanya doğumlu. Mimar Sinan Üniversitesi Fotoğraf Bölümü'nden sonra 1995 yılından bu yana mimari fotoğraflar ağırlıklı olmak üzere tanıtım fotoğrafçılığı yapıyor.

C. Kemal Eksen

1971 İstanbul doğumlu. Marmara Üniversitesi Endüstri Ürünleri Tasarımı mezunu. Uzun yıllar televizyon reklamları ve jenerikleri için animasyon hazırladı. Mimari fotoğraf ve video çekiyor.

Güven Göçmen

1993 Bursa doğumlu. Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi ve Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Üniversitesi Fotoğraf Bölümlerinde okudu.

Mehmet Bayramoğlu

1965 Elazığ doğumlu. Marmara ve Mimar Sinan Fotoğraf Bölümü'nde okudu. Freelance basın ve tanıtım fotoğrafçılığı yaptı.

Belgin Soycan

Sektöre atıldığı günden bu yana koordinatör olarak canlı yayınlar başta olmak üzere televizyon projelerinde görev aldı.

Selin Şener

Yıldız Teknik Üniversitesi'ni bitirdi. Google Street View Türkiye'de başladığından bu yana Obscura360 ile çalışıyor.