0212 245 15 35

Google Street View İçini Görün

Sizleri Google'ın popüler bir hizmeti ile tanıştırmak istiyoruz. Google Street View. Türkiye'deki adıyla "içini görün"

Google'ın yıllardır dünyada uyguladığı bir platform olan Street View uygulamasını artık Türkiye'de. Her ay 1milyardan fazla insan yemek, alışveriş, konaklama, sağlık ve sosyal mekanlara ulaşmak için Google platformu olan Google 360 Street View (sokak görünümü) Sanal Tur kullanıyor. Bu yöntem ile potansiyel müşterileriniz en hızlı yol ile size ulaşabiliyor ayrıca hizmetlerinizi ve işletmenizi Google arama motoru ile adım adım dolaşarak tanıyabiliyor. Bu yöntem hem çok pratik hem de oldukça uygun fiyatlarda. 

Obscura bu uygulamayı Türkiye'de hayata geçiren Google tarafından onaylanmış güvenilir ajans olarak hizmet vermektedir.

Yurtdışındaki çalışmalar ise Obscura'nın New York'taki şirketi tarafından yürütülüyor. Orjinallerini www.datelier.com adresinden inceleyebilirsiniz. Fotoğraf çekimleri yaklaşık mekanın büyüklüğüne göre hesaplanmaktadır. Bu uygulamayı kullanmanın en büyük getirisi, Google aramalar ve Google haritalarda görüntülü olarak rakiplerinize göre üst sıralarda yer almanızı sağlamak olacaktır.

Bu çalışmayı yaptığımızda sizi tercih edecek müşterileriniz adım adım işletmenizi gezebilecek, bu da Google aramalarında tanıtımınıza ekstra yardımcı olacaktır. İşletmenizin içini görün uygulaması Google'da sizi müşterilerinize ulaştıracak. İşletmelerinizin tanıtımında çok etkili olanGoogle Street View İçini Görün'ü kullanmak ve daha iyi tanıtımınızı yapabilmek için bizi arayabilirsiniz.

Bir telefon uzaklığındayız. 0212 245 15 35